Презентація проекту Експортна стратегія України 2017 - 2021

Представник департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Максим Симоненко взяв участь у презентації проекту Експортна стратегія України, Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021.

28 березня 2017 в Українському домі відбулася презентація проекту Експортна стратегія України, Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021. Експортна стратегія – це унікальна подія, яка дозволяє впровадити стратегічний вектор розвитку та реалізації торговельного потенціалу, зростання експорту і сприяє формуванню сильної та ефективної економіки нашої держави. Дорожня карта - це путівник на наступні п’ять років, що містить чіткий План дій. Документ розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за методологічного супроводу Міжнародного Торгового Центру (ITC), за участі Офісу з просування експорту та за підтримки Western NISEnterprise Fund. Робота над документом об’єднала представників уряду, бізнесу, громадянського суспільства і міжнародних організацій.

Більш детальна інформація доступна за посиланням: http://me.gov.ua.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше