Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

УСПП відзначив 25-річний ювілей

03/04/2017

 31 березня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України відбулося урочисте засідання Українського союзу промисловців і підприємців, присвячене 25-ій річниці з дня створення Союзу, в якому також взяли участь представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

УСПП – найбільше в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу.

Місія УСПП – поширення серед ділової спільноти, громадянського суспільства, органів влади ідеї економічного патріотизму, створення сприятливого підприємницького клімату, відстоювання необхідності багатогранної та ефективної підтримки національного товаровиробника.

До складу УСПП входять 28 регіональних відділень, 73 філії, 24 представництва, 39 комісій з різних питань, серед партнерів Союзу – 150 громадських об’єднань бізнесу, під егідою Союзу працює Антикризова рада громадських організацій у складі понад 100 всеукраїнських структур.

Під час засідання Союзу, в тому числі прийнято рішення про введення до складу правління УСПП: голови регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Київській області – Голубченка Анатолія Костянтиновича.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square