УСПП відзначив 25-річний ювілей


31 березня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України відбулося урочисте засідання Українського союзу промисловців і підприємців, присвячене 25-ій річниці з дня створення Союзу, в якому також взяли участь представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

УСПП – найбільше в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів – від великих вертикально інтегрованих корпорацій до малого й середнього бізнесу.

Місія УСПП – поширення серед ділової спільноти, громадянського суспільства, органів влади ідеї економічного патріотизму, створення сприятливого підприємницького клімату, відстоювання необхідності багатогранної та ефективної підтримки національного товаровиробника.

До складу УСПП входять 28 регіональних відділень, 73 філії, 24 представництва, 39 комісій з різних питань, серед партнерів Союзу – 150 громадських об’єднань бізнесу, під егідою Союзу працює Антикризова рада громадських організацій у складі понад 100 всеукраїнських структур.

Під час засідання Союзу, в тому числі прийнято рішення про введення до складу правління УСПП: голови регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Київській області – Голубченка Анатолія Костянтиновича.

Популярне
Останні новини