Використання біопалива, як альтернативного джерела енергії


В нинішніх умова питання енергетичної незалежності є актуальним як для Київської області, так і для України вцілому. Все більша увага приділяється збільшенню використання альтернативних місцевих видів палива. Використання твердого палива з біомаси є важливим чинником подолання енергетичної залежності, заміщення природного газу в паливному балансі країни та зміни структури споживання енергоресурсів ближче до моделі сталої енергетики.

Провідний виробник м’яса птиці в Україні ПАТ «Миронівський хлібопродукт має у своїй власності 19 підприємств, зокрема: ПАТ «Миронівський ЗВКК» (Київська обл.), ТОВ «Вінницька птахофабрика», філіал «Внутрішньогосподарський комплекс з виготовлення кормів» (м. Ладижин, вінницька обл.) та ТОВ «Катеринопільський елеватор» (Черкаська обл.), що здійснюють переробку соняшника. Одним з продуктів переробки є лушпиння соняшникове гранульоване, яке широко застосовується як тверде біопаливо високої якості.

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» на 100% задовольняє власні потреби в біопаливі, а також здійснює продаж даного продукту споживачам як на ринку України, так і за кордом.

Тому, задля сприяння розвитку економічних зв’язків між підприємствами області та подолання енергетичної залежності, запрошуємо підприємства області до співпраці та у випадку зацікавленості просимо звертатись безпосередньо до представників ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Популярне
Останні новини
Архів