Щодо проведення XII Міжнародної спеціалізованої виставки-ярмарку “Uzbekistan Agrotech Expo-2017” (м


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан, у період з 30 травня по 02 червня 2017 року у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії “Узекспоцентр” (м. Ташкент, Узбекистан) проходитиме XII Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарка сучасного обладнання та технологій для сільського господарства “Uzbekistan Agrotech Expo-2017”.

Виставка включає наступні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м’яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство та ін., за якими проводитимуться семінари.

Організаторами заходу виступили Міністерство зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, ТПП Республіки Узбекистан (контактна особа – А. Хакімов, тел.: +(998 71) 238-51-54, 238-51-12, e-mail: a.hakimov@mfer.uz).

Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою uzexpocentre@gmail.com info@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz.

Популярне
Останні новини
Архів