Щодо проведення XII Міжнародної спеціалізованої виставки-ярмарку “Uzbekistan Agrotech Expo-2017” (м


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан, у період з 30 травня по 02 червня 2017 року у Центральному павільйоні Національної виставкової компанії “Узекспоцентр” (м. Ташкент, Узбекистан) проходитиме XII Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарка сучасного обладнання та технологій для сільського господарства “Uzbekistan Agrotech Expo-2017”.

Виставка включає наступні напрямки: з переробки плодоовочевої продукції, молока, м’яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярство та ін., за якими проводитимуться семінари.

Організаторами заходу виступили Міністерство зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, ТПП Республіки Узбекистан (контактна особа – А. Хакімов, тел.: +(998 71) 238-51-54, 238-51-12, e-mail: a.hakimov@mfer.uz).

Отримати додаткову інформацію можна на сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою uzexpocentre@gmail.com info@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше