Відбувся регіональний семінар на тему: «Стан та перспективи децентралізації у Київській області. Дер


7 квітня 2017 року Громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація центрів надання адміністративних послуг» за сприяння Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, та за підтримки уряду Німеччини через GIZ GmbH було організовано та проведено регіональний семінар на тему: «Стан та перспективи децентралізації у Київській області. Державна політика у сфері надання адміністративних послуг».

Керівників районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та керівників ЦНАП у Київській області гостинно зустрів Центр надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розташований за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-б.

На початку зустрічі директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва Наталія Шамрай провела ознайомчу екскурсію, на якій всі присутні мали змогу завітати до будь-якої зали та побачити на власні очі яким чином функціонує Департамент (Центр) надання адміністративних послуг міста Києва,.

На семінарі обговорювались проблемні питання діяльності ЦНАП та системи надання адміністративних послуг в цілому, можливості отримання грантових коштів для модернізації, створення та розвитку ЦНАП, залучення тренерів, експертів, до навчання персоналу, а також очікувані зміни в законодавстві у сфері надання адміністративних послуг.

В заході взяли участь: Олександр Каменчук – начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг управління розвитку адміністративних послуг департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Андрій Дергун – директор всеукраїнської асоціації ЦНАП, Олексій Кубарь – представник GIZ в Україні, Олександр Андрєєв – представник офісу реформ адміністративних послуг.

Від Київської облдержадміністрації на заході була присутня начальник відділу адміністративних послуг департаменту економічного розвитку і торгівлі Світлана Кагаловська

Наприкінці зустрічі відбулась активна дискусія учасників семінару щодо власних потреб та очікувань, виступаючі відповіли на складні запитання присутніх.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації висловлює подяку керівництву Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва за запрошення до участі у проведенні заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Популярне
Останні новини