Участь в майстер-класі щодо інструментів впровадження стратегії та операційних програм з урахуванням


У м.Варшава 03-07 квітня 2017 року представником департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації взято участь в майстер-класі щодо інструментів впровадження стратегії та операційних програм з урахуванням фінансових інструментів в рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів», що реалізується Міністерством розвитку Республіки Польща.


Місія проекту полягає у підтримці України під час процесу розбудови самоврядної та демократичної держави. Проект складається з 2-х основних компонентів, спрямованих на центральну адміністрацію та окремі вибрані регіони України:

1) вдосконалення процесу децентралізації та реалізації політики розвитку при одночасному підвищенні ефективності центральної влади;

2) підтримка економічного розвитку шляхом реалізації заходів з підтримки підприємництва (у тому числі, передусім, малого та середнього бізнесу) і розширення двостороннього економічного співробітництва.


Основними партнерами Міністерства розвитку Республіки Польща у реалізації проекту є 2 державні агентства: Польське агентство з розвитку підприємництва (PARP) та Польське агентство інформації та закордонних інвестицій (PAIiIZ).


У реалізації проекту також беруть участь органи місцевого самоврядування окремих польських міст і воєводств, що мають партнерські відносини з містами і регіонами України.


Основними бенефіціарами та партнерами проекту з української сторони є:

- на центральному рівні: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіонбуд);

- на регіональному рівні: як обласні державні адміністрації, так і органи місцевого самоврядування в обласних центрах, зокрема: Вінницької, Житомирської, Київської, Львівської, Тернопільської, Черкаської та Чернігівської областей.


Форми реалізації проекту:

- консультативно-дорадча діяльність польських експертів;

- спільна розробка програмних та операційних документів, зокрема для вибраних регіонів України та регіональних центрів підтримки підприємництва;

- просвітницька діяльність, яка включає в себе, зокрема, тренінги, семінари та навчальні візити;

- оснащення регіональних центрів підтримки підприємництва додатковим обладнанням.


Бюджет проекту становить 3 600 000 PLN, тобто, близько 840 000 EUR.


Термін реалізації проекту: червень 2016 – грудень 2017 року.


Матеріали майстер-класу:

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

Презентація 4

Презентація 5

Популярне
Останні новини