Відбувся обмін досвідом щодо порівняння моделей Центрів підтримки підприємництва13-14 квітня 2017 року в м. Києві проведено навчальний семінар щодо порівняння моделей Центрів підтримки підприємництва (ЦПП) в рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів», що реалізується Міністерством розвитку Республіки Польща.


У заході взяли участь бенефіціари і партнери проекту з польської та української сторони. Позиція української сторони була представлена учасниками з Вінницької, Житомирської, Київської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей та міст Біла Церква, Вінниця, Житомир, Київ, Коростень, Львів, Тернопіль.


Під час семінару відбувся обмін інформацією та досвідом про моделі ЦПП, обговорено фінансові інструменти підтримки малого і середнього бізнесу.


В свою чергу, представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації презентували бачення створення ЦПП в структурі Агенції регіонального розвитку Київської області.Матеріали навчального семінару:

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

Презентація 4

Презентація 5

Презентація 6

Презентація 7

Презентація 8

Презентація 9

Презентація 10

Презентація 11


Популярне
Останні новини