У період з 23.04 по 26.04 квітня цього року відбудеться бiзнес-форуму в Соціалістичній Республіці В’


У період з 23.04 по 26.04 квітня цього року українська делегація представників ділових кіл під патронатом ICC Ukraine на чолі з віце-президентом ICC Ukraine І.Б. Грecем у рамках програми «Партнерство країн» здійснит візит до Соціалістичної Республіки В’єтнам.


Під час візиту до Соціалістичної Республіки В’єтнам планується проведення бiзнес-форуму за участю ділових кіл України та В’єтнам, підписання Угоди між ICC Ukraine та ТПП Соціалістичної Республіки В’єтнам, відвідування та ознайомлення з роботою технопарку Хoалак, а також проведення переговорів на рівні міністерств та відомств В’єтнаму.


На зазначених зустрічах також передбачено обговорити актуальні питання з таких сфер діяльності: виробництво продукції сільського господарства та переробка, виробництво безалкогольних та алкогольних напоїв, співробітництво у нафтогазовій сфері, енергетиці, сфері IT та телекомунікацій, медичного туризму транспорту та логістики машинобудування, авіабудування, хімічній галузі, будівництві, медичній галузі, юридичних послугах.


Контактні особи ICC Ukraine:

Гресь Iгор Борисович, Віце-Президент, тел.: -38 (044) 272-64-06, email: grib@iccua.org;

Гавриленко Єлизавета Андріївна, директор Департаменту ЗЕД тел.: +38 (044) 279-70-08, email: impex@ісcua.org.


Популярне
Останні новини
Архів