Засідання круглого столу “Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні”

20 квітня 2017 року в конференц-залі Президії Національної академії наук України за сприяння Програми розвитку ООН в Україні відбулося засідання круглого столу на тему “Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні”.

Засідання круглого столу відкрила заступник директора Програми розвитку ООН в Україні Блерта Чела. Серед учасників: представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування різних регіонів України, науковці та громадськість.

Під час засідання порушувалися важливі питання інтеграції складових сталого розвитку для збереження довкілля, впровадження принципів інклюзивної освіти, необхідності врахування екологічної збалансованості у використанні природних ресурсів, популяризації моделі збалансованого споживання та виробництва.

Презентовано Інноваційні проекти, кращі практики збалансованого розвитку впроваджені у місцевих громадах. Мінрегіоном України було представлено матеріали та надано роз’яснення щодо підготовки проектів регіонального розвитку за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та презентовано вже успішно впроваджені.

Під час заходу учасники представили власний досвід кращих практик сталого розвитку у своїх регіонах. Відбулось активне обговорення Глобальних Цілей збалансованого розвитку, національних завдань розвитку та першочергових дій щодо їх виконання на регіональному рівні.

Популярне
Останні новини