Щодо проведення VII Йорданської міжнародної виставки “4P Expo” (м. Амман, Йорданія)


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, проведення VII Йорданської міжнародної виставки “4P Expo” (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) переноситься з 10-13 квітня на 10-13 серпня 2017 року (м. Амман, Йорданія).

На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.

Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв. м) у виставковому центрі. Вартість 1 кв. м – 350 дол. США (без столів, крісел тощо) і 400 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім цього, організаційний комітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.

Довідково: у 2015 та 2016 роках посольство влаштувало майданчик, наданий організаторами виставки на безоплатній основі, де представляло інформаційні матеріали про вітчизняні хімічні компанії та хімічну промисловість України. Крім того, в експозиції були продемонстровані поліграфічні можливості підприємств, зразки продукції інших сфер нашої держави.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: 00962799141718, 00962795991013 або на веб-сайті: http://4expo.com/.

Популярне
Останні новини
Архів