Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» — єдина компанії в Україні, яка виготовляє та п

Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» є єдиним в Україні уповноваженим виробником безалкогольних напоїв і питних вод під товарними знаками, які належать Компанії Coca-Cola. Підприємство реалізує свою продукцію лише на території України.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» володіє одним заводом, що розташований поблизу селища Велика Димерка у Броварському районі Київської області.

Будівництво заводу було завершене влітку 1998 року. На момент відкриття він став найбільшим, найпотужнішим та найсучаснішим підприємством серед усіх виробників безалкогольних напоїв у Європі. Окрім того, на заводі виробляється вуглекислий газ, що застосовується для виготовлення газованних напоїв. Завод був сертифікований згідно українських державних стандартів якості.

У 1999 році почала роботу перша виробнича лінія. І вже у цьому ж році авторитетне видання “International Food Engineering” визнав Київський завод найпрестижнішим та найсучаснішим серед усіх заводів Coca-Cola у Європі.

Підприємство — один з найбільших у регіоні замовників цукру, пляшок, етикеток, маркетингових матеріалів та послуг. В той самий час ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» відіграє важливу роль у покрашенні життя місцевої громади. Своєю щоденною роботою компанія сприяє економічному розвитку місцевих громад, забезпечуючи робочі місця і на своїх підприємствах, і у суміжних галузях.

Сьогодні на заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна» працює 12 ліній з розливу напоїв. На підприємстві працює близько 2300 осіб.

Завод видобуває воду зі свердловин Сеноманського (220 м) та Юрського (390 м) горизонтів, що забезпечує відсутність забруднень антропогенного походження. На поверхні свердловини закриті окремими невеликими цегляними спорудами, вони і є головним елементом заводу. Вода, що добувається, вже є питною за всіма параметрами та стандартами.

Система управління якістю і безпечністю харчових продуктів підприємства містить вимоги Глобальної ініціативи з безпеки харчових продуктів (GFSI) та Системи аналізу ризиків і критичних контрольних точок (HACCP). ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» гарантує відповідність якості продукції найвищим вітчизняним і світовим стандартам.

Кока-кола в Україні одна з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку. Компанія інвестує в економіку країни від 1992 р. На сьогодні інвестиції системи Кока-Кола в економіку України складають 280 мільйонів доларів США та 117 мільйонів ЄВРО.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» не раз завойовувала відзнаки на престижних професійних конкурсах України, таких як Всеукраїнський конкурс якості «100 найкращих товарів України», «Вибір року», «Кращий інвестор», що є доказом успіху підприємства.


Популярне
Останні новини
Архів