Ввезення птиці та продуктів птахівництва до Держави Катар


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що Посольством України в Державі Катар отримано ноту Міністерства закордонних справ Катару стосовно наявних обмежень на ввезення птиці та продуктів птахівництва з України.

Так, Міністерство закордонних справ Катару, з посиланням на Департамент тваринних ресурсів (Animal Recources Departament) Міністерства муніципальних справ та екології Держави Катар інформує, що з урахуванням реєстрації випадків високо патогенного пташиного грипу в Україні (зокрема останній випадок зафіксовано 17.03.2017), Державою Катар була введена тимчасова заборона на імпорт птиці (продукції птахівництва) українського походження, яка діятиме до моменту підтвердження відсутності даного захворювання в Україні на сайті Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (World Organization for Animal Health, OIE).

Катарська сторона також інформує, що Державою Катар на постійній основі вживаються превентивні заходи з контролю щодо недопущення імпорту продукції птахівництва, що містить шкідливі для здоров’я бактерії та захворювання. Департамент тваринних ресурсів Міністерства муніципальних справ та екології Держави Катар у своїй діяльності керується стандартами OIE, виходячи з яких ним приймаються рішення щодо заборони або дозволу на ввезення на територію Держави Катар живої птиці та продукції птахівництва.

Згідно з інформацією катарської сторони, наразі відсутні будь-які обмеження на ввезення на територію Держави Катар яловичини, баранини, козлятини або виробів із м’яса зазначених категорій тварин.

Популярне
Останні новини
Архів