Публічне акціонерне товариство "Ветропак Гостомельський Склозавод" - один із провідних ви

Історія акціонерного товариства «Ветропак Гостомельський Склозавод» налічує 100-річний досвід виробництва скляної тари. Сьогодні - це сучасне підприємство, яке має в своєму розпорядженні новітнє обладнання та технології, висококваліфікований персонал і європейську систему управління.

З 2006 року Гостомельський склозавод став восьмим у групі Ветропак, інші заводи розташовані на території Швейцарії, Австрії, Чехії, Словаччини та Хорватії.

Ветропак Україна займається виготовленням, продажем та дистрибуцією склотари в Україні. Підприємство розташоване в Київській області, смт. Гостомель.

Три скловарні печі і вісім машинних ліній забезпечують продуктивність 840 тонн скломаси на добу (з них 220 тонн - біле скло, 240 - коричневе та 380 - зелене). Продукція АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2008, вводиться стандарт HASSP.

У пляшках Ветропак Гостомельський склозавод можна побачити продукцію як українських так і всесвітньо відомих торгових марок, наприклад: SUN InBev, Carlsberg, Heineken, SABMiller, Оболонь, Nemiroff, Хортиця, Henkell, Campari, Bagrationi, Wine Man, Inkerman, Oreanda, Coca-Cola , Моршинська та ін.

Група Ветропак виготовляє скляну тару найвищих стандартів, яка дозволяє зберігати вміст в безпеці і забезпечувати належний рівень якості.

Завод випускає скляні пляшки не тільки традиційних зеленого, коричневого і прозорого кольорів, а й оливкові, а також кольору «сухий лист», відкриваючи нові можливості для виробників напоїв.

Випробувальна лабораторія «Ветропак Гостомельський склозавод», аналогів якої в Україні не існує, акредитована на відповідність стандарту ДСТУ ISO / IEC 17025: 2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій». Тут є єдиний в Україні спектрометр, який визначає склад скла, сировинних матеріалів і розпізнає сліди тисячних часток кожного хімічного елемента.

Як один із провідних виробників склотари в Україні, є найважливішим постачальником скляного упакування для вітчизняних виробників продуктів харчування та напоїв.

Популярне
Останні новини
Архів