Отримати паспорта громадянина України у формі ID-картки та біометричний паспорт віднині можливо у


3 липня 2017 року у місті Вишневе розпочато надання сервісних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У заході взяли участь перший заступник міського голови Вишневого Ярослав Варшавець, заступник міського голови Георгій Майсурадзе, начальник Державної міграційної служби України у Київській області Олексій Пустовіт, представники органів місцевого самоврядування та працівники ЦНАПу.


Відтак, оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та біометричний паспорт для виїзду за кордон у м. Вишневе Києво-Святошинського району можна у декількох місцях: ЦНАПі Вишневої міської ради, ЦНАПі Києво-Святошинського району та управлінні ДМС Києво-Святошинського району.

З умовами отримання адміністративних послуг, переліком документів, а також вартістю послуг можна ознайомитися у Центрі надання адміністративних послуг, м. Вишневе, вул. Чорновола, 50-А., тел. (063) 216-87-72, на офіційному сайті Вишневої міської ради: vyshneve-rada.gov.ua або ж на офіційному сайті Державної міграційної служби України: dmsu.gov.ua

Популярне
Останні новини
Архів