Отримати паспорта громадянина України у формі ID-картки та біометричний паспорт віднині можливо у


3 липня 2017 року у місті Вишневе розпочато надання сервісних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У заході взяли участь перший заступник міського голови Вишневого Ярослав Варшавець, заступник міського голови Георгій Майсурадзе, начальник Державної міграційної служби України у Київській області Олексій Пустовіт, представники органів місцевого самоврядування та працівники ЦНАПу.


Відтак, оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та біометричний паспорт для виїзду за кордон у м. Вишневе Києво-Святошинського району можна у декількох місцях: ЦНАПі Вишневої міської ради, ЦНАПі Києво-Святошинського району та управлінні ДМС Києво-Святошинського району.

З умовами отримання адміністративних послуг, переліком документів, а також вартістю послуг можна ознайомитися у Центрі надання адміністративних послуг, м. Вишневе, вул. Чорновола, 50-А., тел. (063) 216-87-72, на офіційному сайті Вишневої міської ради: vyshneve-rada.gov.ua або ж на офіційному сайті Державної міграційної служби України: dmsu.gov.ua

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше