ПрАТ «Росава» - найбільший в Україні виробник шин


Білоцерківський шинний завод, сьогодні є приватним акціонерним товариством «Росава», працює з 1972 року.

За ці роки компанія виробила більше 180 млн. шин, які пройшли мільйони кілометрів по дорогах світу. Тут накопичені традиції, досвід і знання, які необхідні для виробництва високотехнологічної продукції.

Але час диктує нові вимоги, і компанія не зупиняється на досягнутому.

Сьогодні АТ «Росава» - це не тільки найбільший в Україні і один з провідних виробників шин у країнах СНД.

Це високотехнологічна та соціально відповідальна компанія, яка використовує в роботі сучасні стандарти і принципи менеджменту.

Основним видом діяльності є виробництво автошин під двома торговими марками «ROSAVA» і «VALSA». Одним із стратегічних напрямків розвитку є робота з off-take проектах (виробництво шин для зарубіжних замовників Німеччини, Туреччини, Великобританії та ін.)

Маючи кращі в СНД високотехнологічні гумозмішувальні обладнання, компанія «Росава» виробляє також товарні гумові суміші для інших виробників. В останні роки освоєно виробництво гумотехнічних виробів.

Система менеджменту якості АТ "Росава" сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001 компанією QS Cert (Республіка Чехія).

Компанія "Росава" працює в умовах норм міжнародної технічної специфікації ISO / TS16949: 2009

Висока якість продукції АТ «РОСАВА» підтверджено численними вітчизняними та міжнародними нагородами. Їх у компанії більше 50-ти.


Популярне
Останні новини
Архів