Щодо проведення 21-22 листопада 2017 року 9-ої сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFA


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва, 21-22 листопада 2017 року у м. Пекіні (Китайська Народна Республіка) відбудеться 9-та сесія Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програми розвитку ООН. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж зі 100 країн. За попередні роки кількість інвестиційних проектів перевищила 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд. дол. США. У COIFAIR-2017 планується участь близько 1000 великих державних і приватних підприємств.

Напрямки та секції роботи COIFAIR включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню та зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.

Ярмарок надає можливість учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва. За підтримки Посольства України в Китаї на українському стенді буде організована презентація “День України”.


Популярне
Останні новини
Архів