Щодо проведення 82-го Міжнародного ярмарку TIF HELEXPO S.A. (м. Салонік)


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Грецькій Республіці, у контексті реалізації зовнішньополітичних завдань, популяризації міжнародного іміджу України в світі, забезпечення інтересів вітчизняних суб’єктів господарювання та просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки, 9-17 вересня 2017 року у виставковому центрі міста Салонік відбудеться 82-й Міжнародний ярмарок TIF HELEXPO S.A., який є одним найважливіших торговельних подій у світі.

За інформацією організаторів заходу, цього року Почесним гостем виставки буде Китайська Народна Республіка, у зв’язку з чим очікується збільшена участь китайських компаній, що передбачає розширену програму різних заходів, у т.ч. організацію В2В переговорів.

Планується, що у цьому році будуть представлені товари та послуги в наступних категоріях: автомобілі, будівельна промисловість, енергетика, сільськогосподарський ярмарок, видавнича діяльність, комп’ютерні ігри, інновації та технології, музика та розваги тощо.

TIF HELEXPO в черговий раз надає виняткову пропозицію для учасників виставки та пропонує:

  • один стенд площею 12 кв. м безкоштовно;

  • безкоштовну реєстрацію учасника;

  • вартість будівельного збору становить 19 євро/кв. м Х 12 кв. м = 240 євро та ПДВ.

Подальшу інформацію щодо умов проведення 80-го Міжнародного ярмарку можна знайти на сайті: http://tif.helexpo.gr, www.helexpo.gr, exhibitions@helexpo.gr.


Популярне
Останні новини
Архів