Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Проведено семінар з питань державної допомоги суб’єктам господарювання

27/07/2017

26 липня 2017 року в Антимонопольному комітеті України проведено семінар «Базові принципи контролю державної допомоги суб’єктам господарювання», в якому від Київської обласної державної адміністрації взяли участь О.М. Письменний – заступник голови облдержадміністрації та представники департаменту фінансів і департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Захід організовано з метою профільного навчання працівників територіальних відділень Антимонопольного комітету України, а також інших органів, відповідальних за надання державної підтримки суб’єктам господарювання з урахуванням положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» (далі – Закон) в рамках реалізації проектів технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження системи контролю державної допомоги в Україні», зокрема, на підтримку розвитку системи моніторингу та контролю державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС.

Під час семінару учасників заходу ознайомлено з новими повноваженнями щодо моніторингу та контролю державної допомоги, перехідними механізмами для України (чинна допомога/нова допомога), передбаченими Законом;  презентовано практику ЄС щодо контролю державної допомоги, окреслено основні цілі, критерії та вимоги з боку держави, спрямовані на раціональне використання природних ресурсів.

 

Довідково:

На виконання міжнародних зобов’язань України, які виникли, зокрема, внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою забезпечення захисту та розвитку конкуренції, Верховною Радою України 1 липня 2014 року прийнято Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який набирає чинності у повному обсязі 2 серпня 2017 року.

Закон визначив Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

Система моніторингу та контролю за допустимістю державної допомоги суб’єктам господарювання включає в себе, зокрема, розроблення нормативної бази з урахуванням acquis ЄС.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square