Рада туристичних міст і регіонів


27-28 липня 2017 року на Тернопіллі в Збаразькому замку відбувся 7 з’їзд Ради туристичних міст і регіонів. На з’їзді були присутні заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук, директор департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку України Іван Ліптуга, представники областей та міст України. Київщину на заході представляла завідувач сектором туризму департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Зубець Яна.

Під час зустріч було обговорено багато питань, зокрема співпраці між регіонами України, новацій в сфері банківського обслуговування туристів, було намічено основні напрямки розвитку туризму та шляхи реалізації. Традиційно обмінялися досвідом з колегами.

В рамках робочої зустрічі Тернопілля презентувало найкращі туристичні об’єкти свого регіону. Виїжджали на Джуринський водоспад, відвідали печеру Вертебу, познайомилися з величною річкою Дністер та багатьма іншими перлинами Тернопілької області.

Крім цього, хочеться відмітити високий рівень організації зустрічі. Тепла атмосфера, гостинність, професіоналізм організаторів та краса чарівного Тернопілля зробили робочу зустріч приємною, цікавою, веселою та дуже корисною.

Окремо відмітимо роботу Тернопільського міського туристичного інфоцентру, який працює цілодобово, де можна отримати інформацію будь-якого туристичного спрямування, зокрема питання розміщення, екскурсійно супроводу та інше.


Популярне
Останні новини
Архів