Підготовлено інформаційний бюлетень (Випуск № 1) з питань розробки та реалізації Дорожньої карти роз


Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації інформує, що в рамках проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва для учасників АТО в місті Ірпінь та Приірпінні «Акселератор бізнесу 4.5.0», який реалізується ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО» у партнерстві з громадською спілкою «Ірпінська агенція розвитку» та ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), що впроваджується МБО «Фонд «Східна Європа» у партнерстві з ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та ГО «Київський економічний інститут» підготовлено інформаційний бюлетень (Випуск № 1) з питань розробки та реалізації Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО в місті Ірпінь та Приірпінні «Акселератор бізнесу 4.5.0».


Основна мета інформаційного бюлетеню:

  • поширення інформації про реалізацію проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО в місті Ірпінь та Приірпінні «Акселератор бізнесу 4.5.0»;

  • огляд актуальних можливостей для розвитку малого і середнього підприємництва в регіоні;

  • покращення обізнаності ветеранів та учасників АТО, представників органів влади та громадськості про умови функціонування МСП.


Зміст випуску:

  • інформація про проект;

  • відкриття власної справи як шлях соціально-економічної адаптації демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО;

  • як готується Дорожня карта: результати проведених фокус груп, круглого столу та анкетування;

  • нова ініціатива для учасників АТО за підтримки Ірпінського міського голови: конкурс підприємницьких проектів «Startup Irpin».

Коментарі та побажання щодо тем наступних випусків надсилати на e-mail: irpinagency@gmail.com.

Популярне
Останні новини
Архів