Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Google+ Icon
 • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Щодо проведення виставкових заходів в Ірані

06/09/2017

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в м. Тегерані планується проведення наступних виставкових заходів:

 • з 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу “Jaam Jet Pars” проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AEROPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами в галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування. Контактна інформації компанії “Jaam Jet Pars”: комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі, тел./факс: (+9821) 888-83-920, веб-сайт: www.jaamjetpars.com, ел. пошта: info@jaamjetpars.com.

 • з 18 по 20 вересня 2017 року на території комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме Четверта виставка біотехнологій Ірану “BIO-IRAN – 2017” (www.irbiotech.com). До участі у заході запрошуються підприємства, установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями. У разі зацікавленості звертатися до директора компанії “Теджарат Хушманд Хірад” (Tejarat Houshmand Hirad) пана Хасана Гасемі (Mr. Hassan Ghasemi), тел.: (+9821) 664-21-6.

 • з 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-та Міжнародна виставка “IRAN HVAC&R – 2017” (опалення, охолодження, вентиляція, кондиціонування та холодильні системи). Детальна інформація про захід знаходиться на сайті: www.iranhvac.com.

 • з 04 по 07 грудня 2017 року проходитиме 14-та Міжнародна виставка “IRAN METAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани). Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.

 • з 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок). Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square