Щодо проведення виставкових заходів в Ірані


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в м. Тегерані планується проведення наступних виставкових заходів:

  • з 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу “Jaam Jet Pars” проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AEROPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами в галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування. Контактна інформації компанії “Jaam Jet Pars”: комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі, тел./факс: (+9821) 888-83-920, веб-сайт: www.jaamjetpars.com, ел. пошта: info@jaamjetpars.com.

  • з 18 по 20 вересня 2017 року на території комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме Четверта виставка біотехнологій Ірану “BIO-IRAN – 2017” (www.irbiotech.com). До участі у заході запрошуються підприємства, установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями. У разі зацікавленості звертатися до директора компанії “Теджарат Хушманд Хірад” (Tejarat Houshmand Hirad) пана Хасана Гасемі (Mr. Hassan Ghasemi), тел.: (+9821) 664-21-6.

  • з 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-та Міжнародна виставка “IRAN HVAC&R – 2017” (опалення, охолодження, вентиляція, кондиціонування та холодильні системи). Детальна інформація про захід знаходиться на сайті: www.iranhvac.com.

  • з 04 по 07 грудня 2017 року проходитиме 14-та Міжнародна виставка “IRAN METAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани). Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.

  • з 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок). Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.

Популярне
Останні новини
Архів