Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Будівництво туристично-готельного комплексу

07/09/2017

Де  знаходиться:  Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Літописна, 4. 

Що  є:  земельна  ділянка  площею  4,5 га. Ділянка знаходиться в екологічно чистому місці, промисловості поряд немає. Ландшафт земельної ділянки рівний. Недалеко ліс, озеро, р. Дніпро (є пристань).  Поряд Національний історико–етнографічний заповідник "Переяслав" – унікальний музейний комплекс, біля центрального входу "Музей національної культури та побуту Середньої Наддніпрянщини" – "Музей під відкритим небом".

 

Враховуючи безцінне природне багатство і неповторну красу Київщини, щедрість землі, різноманітність природних ресурсів, помірний клімат, насичене подіями історичне минуле і гостинність місцевих жителів - зелений туризм може по праву вважатися візитною карткою регіону та й нашої країни в цілому. Межування на західному кордоні України з чотирма центральноєвропейськими державами – Польщею, Словаччиною, Угорщиною і Румунією сприяє розвитку недорогого, особливо нині, для мешканців країн Євросоюзу відпочинку. В інфраструктурі туризму Київської області одне з чільних місць посідають готелі. Це сприяє швидкому розвитку туристично-готельного бізнесу як в області так і в Україні в цілому, і являється одним із найбільш перспективних секторів економіки.

 

Комунікації:

Газопостачання, відстань до джерела підключення – 0,9 км.

Відстань до діючої лінії електропередачі – 0,3 км.

Водопостачання – необхідна власна свердловина.

Водовідведення – необхідна власний каналізаційний колектор.

 

Транспортна інфраструктура:

Маршрутів громадського транспорту – автобус  0,3 км.

Відстань до автодороги державного значення – 1 км.

Відстань від ділянки до межі житлової зони – 0,4 км.

Відстань до Києва – 87 км.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square