UITM - 24-ий Міжнародний туристичний салон «Україна»


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що з 4 по 6 жовтня 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ) відбудеться UITM - 24-ий Міжнародний туристичний салон «Україна», організатором якого є виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія)

Під час виставки представники туристичного бізнесу мають можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, провести переговори, укласти вигідні контракти з лідерами туристичної індустрії, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами просування інших країн. UITM – це також унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.

Цього року в UITM 24-ий Міжнародний туристичний салон «Україна», планується участь понад 100 туристичних компаній, туроператорів,національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, представництв 25 країн світу.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше