Щодо проведення VII Міжнародного форуму “День Польського Бізнесу в Україні”


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі, 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум “День Польського Бізнесу в Україні”. Перший день форуму пройде 26 жовтня 2017 року у Києві (готель “Київ”, “Тріумфальна зала”, вул. М. Грушевського, 26/1), а другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі (Будинок прийомів Одеської обласної ради, провулок Санаторний, 2).

Проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів в Україні та Польщі започатковано у 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій. Так, у листопаді 2014-2016 років відбулись І, ІII та V міжнародні форуми “Дні Українського Бізнесу”.

Форуми традиційно проходять за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща та під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні і Посольства України в Республіці Польща.

Кожний форум збирав понад 300 учасників, серед яких були представники урядів обох країн, органів місцевого самоврядування, інвесторів та бізнес-спільноти.

Контактна особа: Олена Вакулік, тел.: +380 (044) 238-09-44, e-mail: office@ukrbizpol.org.Популярне
Останні новини
Архів