Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод «Трібо»


ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо», що знаходиться в місті Біла Церква, протягом більш ніж 30-ти років являється одним з лідерів промисловості України та СНД з виробництва високоякісних фрикційних виробів для всіх марок автомобільної, сільськогосподарської, дорожньої техніки, а також бурових установок та шахтних підйомників. Значна частка продукції, що виготовляється на підприємстві, представлена виробами для пасажирського транспорту – автобусів, тролейбусів, трамваїв та залізничного транспорту. На даний момент серійно випускаються гальмівні фрикційні вироби для автобусів ЛАЗ, МАЗ, ЮМЗ, тролейбусів ЗиУ, ЮМЗ, ЛАЗ, МАЗ та Богдан, трамваїв Т-3, КТМ-5М, Татра, Ве-4/4 та ін..

Максимальна увага приділяється контролю якості продукції, що забезпечується власною атестованою лабораторією. На підприємстві здійснюється стовідсотковий вхідний контроль якості сировини та матеріалів.

Система менеджменту якості, починаючи з 2004 року, сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO/TS 16949:2009

Гарантом надійності та безпеки продукції являється той факт, що ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» комплектує конвеєри таких потужних автомобілебудівних заводів СНД, як МАЗ, КрАЗ, БелАЗ, ХТЗ, РОСТСЕЛЬМАШ, а також поставляє свою продукції майже на всі залізниці пострадянського простору.

Продукція ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» поставляється на складальні конвеєри найбільших автозаводів України та Росії.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше