Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод «Трібо»


ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо», що знаходиться в місті Біла Церква, протягом більш ніж 30-ти років являється одним з лідерів промисловості України та СНД з виробництва високоякісних фрикційних виробів для всіх марок автомобільної, сільськогосподарської, дорожньої техніки, а також бурових установок та шахтних підйомників. Значна частка продукції, що виготовляється на підприємстві, представлена виробами для пасажирського транспорту – автобусів, тролейбусів, трамваїв та залізничного транспорту. На даний момент серійно випускаються гальмівні фрикційні вироби для автобусів ЛАЗ, МАЗ, ЮМЗ, тролейбусів ЗиУ, ЮМЗ, ЛАЗ, МАЗ та Богдан, трамваїв Т-3, КТМ-5М, Татра, Ве-4/4 та ін..

Максимальна увага приділяється контролю якості продукції, що забезпечується власною атестованою лабораторією. На підприємстві здійснюється стовідсотковий вхідний контроль якості сировини та матеріалів.

Система менеджменту якості, починаючи з 2004 року, сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO/TS 16949:2009

Гарантом надійності та безпеки продукції являється той факт, що ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» комплектує конвеєри таких потужних автомобілебудівних заводів СНД, як МАЗ, КрАЗ, БелАЗ, ХТЗ, РОСТСЕЛЬМАШ, а також поставляє свою продукції майже на всі залізниці пострадянського простору.

Продукція ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» поставляється на складальні конвеєри найбільших автозаводів України та Росії.

Популярне
Останні новини
Архів