У КОДА розробляється проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області

15 вересня 2017 року в Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Київської області до 2020 року.

Це друге засідання робочої групи. Під час свого першого зібрання з розробки проекту Стратегії розвитку МСП Київської області робочою групою було обговорено питання щодо розвитку, особливостей, статистики у відношенні малого і середнього бізнесу, проблем підприємництва області тощо. Тому головною метою другого засідання стало ознайомлення членів робочої групи з напрацюваннями щодо цілей і завдань Стратегії та обговорення SWOT-аналізу МСП області.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олега Письменного, за участі першого заступника голови Київської обласної ради Володимира Майбоженка.

У своєму вступному слові Олег Письменний наголосив на важливості розробки Стратегії, яка допоможе «зрозуміти, куди ми рухаємось в частині розвитку малого та середнього підприємництва в Київській області».

«По завершенню розробки Стратегії, з урахуванням досвіду і практик, а також напрацювань і певних бачень із боку депутатського корпусу будемо робити усе для того, щоб малий і середній бізнес розвивався в Київській області», - підкреслив заступник голови Київської ОДА.

Старший радник з економічних питань Програми USAID (ЛЕВ), голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський наголосив на тому, що ключова проблема будь-якого стратегічного документа це його імплементація, «тому ми повинні бути максимально конкретними». Він висловив сподівання, що напрацьований документ «буде не тільки інструментом, яким буде користуватися Київська обласна державна адміністрація, а це буде певний директив, на основі якого можна буде говорити і з бізнесом, і можна буде дивитися, що безпосередньо відбувається в секторі малого і середнього підприємництва».

По завершенню вступних слів експерт Програми USAID (ЛЕВ), провідний науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ольга Красовська провела презентацію «Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Київської області на період до 2020 року: Цілі та завдання (пропозиції до обговорення)».

Усі члени робочої групи активно включилися до обговорення та внесли свої пропозиції щодо подальшого розроблення Стратегії.

Наступне засідання робочої групи відбудеться у жовтні поточного року.


Популярне
Останні новини