«Публічні закупівлі Канади: з чого почати»


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що 19 вересня 2017 року в рамках панельного виступу під час Procurement & Trends Conference (РТС) відбудеться презентація «Публічні закупівлі Канади: з чого почати».

PTC – захід організований Центром вдосконалення закупівель Київської школи економіки в рамках Ukraine Economy Week 2.0: People. Finance. Innovations.

У рамках PTC експерти з міжнародних публічних закупівель GPAinUA, Офісу з просування експорту здійснять презентацію для представників бізнесу, зацікавлених у виході на канадський ринок із застосуванням інструменту публічних закупівель.

Під час презентації Ви дізнаєтесь:

  • що таке Угода СОТ про державні закупівлі та які можливості вона відкриває для українських компаній;

  • особливості ринку публічних закупівель Канади;

  • які товари найчастіше закуповуються замовниками Канади;

  • у рамках відкритого діалогу обговоримо питання, що пов’язані із виходом українських компаній на ринок публічних закупівель Канади.

Кому буде цікаво: представники бізнесу, бізнес-асоціацій, індивідуальні консультанти, юристи, що зацікавлені брати участь у закупівлях, які здійснює Уряд Канади.

Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена. Виникли запитання або ж потрібна допомога? Зв'яжіться з нами:education@epo.org.ua, +380 93 931 61 51

Дата: 19 вересня, 17:00 - 18:00 Місце: м. Київ, вул. Дмитрівська 92-94 Участь: безкоштовно

Популярне
Останні новини
Архів