Будівництво авіаційного комплексу

Де знаходиться: Київська область, Білоцерківський район, м. Узин.


Що є: земельна ділянка площею 72,5 га. На ділянці знаходиться аеродромний комплексом, на якому базувалася далека авіація. Цей комплекс за своїм технічним обладнанням входив в четвірку кращих аеродромних комплексів колишнього СРСР.


Транспорт є сектором національного господарства, який забезпечує переміщення вантажів і населення, а тому він належить до виробничої сфери і сфери послуг. Україна в свою чергу входить до ряду країн, що мають замкнутий технологічний цикл створення і виробництва авіатехніки. Тому авіаційна промисловість є одним із пріоритетних напрямів розвитку сучасної української економіки.

Пропонується створення багатоцільового міжнародного центру повітряних перевезень в Україні, у м. Узин. Вигідне географічне розташування аеродрому, наявність літакових стоянок, під’їзних шляхів (автомобільний, залізничний, повітряний) та низка інших переваг дають можливість після модернізації злітно-посадкової смуги відкрити пункт пропуску та надати аеродрому статус міжнародного, що посилить його привабливість для базування авіакомпаній та здійснення міжнародних вантажних та пасажирських авіаперевезень.


Транспортна інфраструктура:

Маршрутів громадського транспорту – автобус 0,5 км.

Відстань до автодороги державного значення – 2 км.

Відстань від ділянки до межі житлової зони – 1 км.

Відстань до Києва – 80 км.

Популярне
Останні новини
Архів