Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців»

21/09/2017

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться  освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців», який вже третій рік з успіхом реалізується.

Університет юних правознавців – це інноваційна освітня платформа, покликана надати школярам нові знання у сфері права та познайомити їх з юридичною професією.

Навчальний курс в Університеті включає дванадцять лекцій з основних галузей українського права, які проводяться для учнів 6-8 класів.

Лекційний матеріал подається в ігрових, інтерактивних формах, що робить його зрозумілим і цікавим для дітей. Школярі забезпечуються робочими зошитами, а також отримують від організаторів студентський квиток та диплом.

Протягом навчання юні правознавці мають можливість відвідати головні державні установи, музеї університету та ближче познайомитись з університетським життям. 

Університет юних правознавців вже відвідало близько 500 учнів шкіл м. Києва, а також більше 150 учнів з різних областей України, що свідчить про успішність проекту.

 

На офіційному сайті юридичного факультету за посиланнями http://www.law.univ.kiev.ua/ або https://www.facebook.com/groups/childuniv/ можна ознайомитися з фото та відеоматеріалами, які стосуються організації та проведення навчальних занять.

 

Інформація щодо організації навчального процесу в 2017 році:

Коли?

В 2017-2018 н.р. заняття розпочнуться  4 жовтня 2017 року о 16.00 (точні дати можна дізнатись на наших ресурсах).

Де?

В ауд. 329 Головного (Червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

 

Як вступити на навчання?

Зареєструватись на проходження курсу можна, заповнивши анкету за посиланням https://www.law.univ.kiev.ua/ua/vstupyty-na-navchannia або безпосередньо за номером телефону 063 42 05 802.

 

Детальна інформація про проект:

063 42 05 802, solodova_kateryna@ukr.net – координатор проекту Солодова Катерина

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше