Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців»

21/09/2017

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться  освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців», який вже третій рік з успіхом реалізується.

Університет юних правознавців – це інноваційна освітня платформа, покликана надати школярам нові знання у сфері права та познайомити їх з юридичною професією.

Навчальний курс в Університеті включає дванадцять лекцій з основних галузей українського права, які проводяться для учнів 6-8 класів.

Лекційний матеріал подається в ігрових, інтерактивних формах, що робить його зрозумілим і цікавим для дітей. Школярі забезпечуються робочими зошитами, а також отримують від організаторів студентський квиток та диплом.

Протягом навчання юні правознавці мають можливість відвідати головні державні установи, музеї університету та ближче познайомитись з університетським життям. 

Університет юних правознавців вже відвідало близько 500 учнів шкіл м. Києва, а також більше 150 учнів з різних областей України, що свідчить про успішність проекту.

 

На офіційному сайті юридичного факультету за посиланнями http://www.law.univ.kiev.ua/ або https://www.facebook.com/groups/childuniv/ можна ознайомитися з фото та відеоматеріалами, які стосуються організації та проведення навчальних занять.

 

Інформація щодо організації навчального процесу в 2017 році:

Коли?

В 2017-2018 н.р. заняття розпочнуться  4 жовтня 2017 року о 16.00 (точні дати можна дізнатись на наших ресурсах).

Де?

В ауд. 329 Головного (Червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

 

Як вступити на навчання?

Зареєструватись на проходження курсу можна, заповнивши анкету за посиланням https://www.law.univ.kiev.ua/ua/vstupyty-na-navchannia або безпосередньо за номером телефону 063 42 05 802.

 

Детальна інформація про проект:

063 42 05 802, solodova_kateryna@ukr.net – координатор проекту Солодова Катерина

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square