Освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців»


Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців», який вже третій рік з успіхом реалізується.

Університет юних правознавців – це інноваційна освітня платформа, покликана надати школярам нові знання у сфері права та познайомити їх з юридичною професією.

Навчальний курс в Університеті включає дванадцять лекцій з основних галузей українського права, які проводяться для учнів 6-8 класів.

Лекційний матеріал подається в ігрових, інтерактивних формах, що робить його зрозумілим і цікавим для дітей. Школярі забезпечуються робочими зошитами, а також отримують від організаторів студентський квиток та диплом.

Протягом навчання юні правознавці мають можливість відвідати головні державні установи, музеї університету та ближче познайомитись з університетським життям.

Університет юних правознавців вже відвідало близько 500 учнів шкіл м. Києва, а також більше 150 учнів з різних областей України, що свідчить про успішність проекту.


На офіційному сайті юридичного факультету за посиланнями http://www.law.univ.kiev.ua/ або https://www.facebook.com/groups/childuniv/ можна ознайомитися з фото та відеоматеріалами, які стосуються організації та проведення навчальних занять.


Інформація щодо організації навчального процесу в 2017 році:

Коли?

В 2017-2018 н.р. заняття розпочнуться 4 жовтня 2017 року о 16.00 (точні дати можна дізнатись на наших ресурсах).

Де?

В ауд. 329 Головного (Червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.


Як вступити на навчання?

Зареєструватись на проходження курсу можна, заповнивши анкету за посиланням https://www.law.univ.kiev.ua/ua/vstupyty-na-navchannia або безпосередньо за номером телефону 063 42 05 802.


Детальна інформація про проект:

063 42 05 802, solodova_kateryna@ukr.net – координатор проекту Солодова Катерина

Популярне
Останні новини