КНИЖКОВИЙ РИНОК КИЇВЩИНИ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИСЯ


Книготорговельна мережа області продовжує зростати, незважаючи на непрості часи у діяльності окремих об’єктів книжкової торгівлі.

Протягом останнього року книголюбів області порадували своїм відкриттям два нові сучасні магазини, які розташувалися у містах Фастові та Вишневому. Нові книгарні пропонують відвідувачам різножанрову літературу для всієї родини, а в магазині «Книголюб» м.Фастова її також можна замовити через мережу Інтернет.

Загалом книготорговельна мережа області впродовж року зросла майже на 7 відсотків і на сьогоднішній день представлена 41 спеціалізованим магазином торговельною площею понад 2,0 тис. кв.м, 113 книжковими відділами торговельних підприємств змішаного асортименту та 202 об’єктами дрібнороздрібної торгівлі.

Основним осередком популяризації книги як важливої складової формування інтелектуального і культурного рівня суспільства залишаються стаціонарні торговельні підприємства по продажу друкованої продукції, які мають тісні економічні зв’язки з різними видавництвами і реалізують літературу різного спрямування: художню (з широким асортиментом творів класиків української літератури), наукову, навчальну, дитячу тощо.

Зокрема, це магазини «Книги» у містах Біла Церква, Богуслав, Фастів, Тараща та смт. Рокитне; книгарні «Буквоїд» у містах Біла Церква та Сквира; магазини «Книжковий супермаркет» у м. Біла Церква, «Світоч» у м.Василькові, «Теремок» в м.Обухові та інші.

Крім стаціонарних книгарень та дрібнороздрібних об’єктів книготорговельної мережі, які розташовані, в основному, в містах та районних центрах області, реалізація необхідної книжкової продукції в малонаселених адміністративно-територіальних одиницях здійснюється майже в усіх відділеннях УДППЗ «Укрпошта».

Приємно, що з кожним роком в об’єктах книжкової торгівлі зростає пропозиція та реалізація україномовної літератури.

Запрошуємо всіх частіше відвідувати книгарні та отримувати насолоду від книжкової атмосфери і читання якісної вітчизняної літератури.


Популярне
Останні новини
Архів