Запрошуємо на міжнародні спеціалізовані виставки та заходи до Дня захисника України


З 10 по 13 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр., 15) на честь святкування Дня захисника України відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни:

XIV Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека – 2017”


Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.


Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.


XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех - 2017”

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Ділова програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, “круглих столів” за участю керівників та фахівців профільних міністерств та відомств, асоціацій, представників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

Департамент економічного розвитку і торгівлі запрошує промислові підприємства області відвідати спеціалізовані виставки та супутні заходи.

Для вільного входу на виставки необхідно попередньо зареєструватись відвідувачем на сайті: www.iec-expo.com.ua

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-63, 201-11-64.

Популярне
Останні новини
Архів