Проведено тренінг «Стандарт до якості обслуговування у центрах надання адміністративних послуг: пове


З метою впровадження Єдиних вимог (Стандарту) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), розроблених Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом реформування адміністративних послуг, в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) 04 жовтня 2017 року в м. Києві проведено черговий тренінг «Стандарт до якості обслуговування у центрах надання адміністративних послуг: поведінка керівника у конфліктних ситуаціях» для другої групи керівників ЦНАПів Київської області.

Захід спрямований на покращення комунікаційних навичок та формування відповідних якостей, необхідних для роботи з відвідувачами.

Під час тренінгу розглядалися основні етапи обслуговування відвідувачів, обговорювалися питання щодо поведінки керівника ЦНАПу в конфліктних ситуаціях та управління власним емоційним станом.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше