Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Міжнародна конференція щодо реформи надання адміністративних послуг

11/10/2017

9-10 жовтня 2017 року у м. Київ відбулася конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Від Київської області у заході взяли участь начальник відділу адміністративних послуг управління бізнес-клімату Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Світлана Кагаловська, начальник управління з питань надання адміністративних послуг Києво-Святошинської районної державної адміністрації Інна Гутій, начальник управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради Людмила Капінус.

Під час проведення заходу, в урочистій атмосфері, Інна Гутій та Людмила Капінус отримали подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розбудову системи надання адміністративних послуг на місцевому рівні.

Мета конференції полягала в обміні досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

У конференції взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів,  Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ (Компонент I) Бастіан Файгель представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій, центрів надання адміністративних послуг, неурядових організацій та експертів.

Програма конференції складалась з секційних засідань за наступними темами:

- функціонування системи надання адміністративних послуг, у тому числі в об'єднаних територіальних громадах;

- запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг;

- електронне врядування в системі надання адміністративних послуг;

- міжнародний досвід у розвитку системи надання адміністративних послуг;

- міжнародна допомога та участь неурядових організацій у реформуванні системи надання адміністративних послуг;

- підведення підсумків та обговорення перспектив та подальших кроків.

У ході конференції обговорювались зміни, які були внесені до чинного законодавства з питань надання адміністративних послуг та перспективи внесення нових змін, проблеми, що виникають при організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, зокрема в об’єднаних територіальних громадах,  відбувся обмін думками, ідеями та планами щодо розвитку інституційної спроможності ЦНАП, покращення якості надання адміністративних послуг.

 

Відео-трансляцію заходу дивіться за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=wXuqgvdX9X8

https://www.youtube.com/watch?v=5j4KU00sznY

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square