Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Проведено заключну конференцію Програми USAID ЛЕВ «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє»

12/10/2017

1/3

10-11 жовтня 2017 року в м. Києві проведено заключну конференцію Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє», в якій від Київської обласної державної адміністрації взяла участь Л.П. Грисюк – директор департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Під час заходу презентовано рейтинг регіонів за результатами Щорічної оцінки ділового клімату 2016/2017, в якій були підкреслені відмінності в бізнес-кліматі областей та визначено найбільш нагальні бар’єри для МСП.

На пленарних засіданнях в рамках конференції обговорено досягнення Програми USAID ЛЕВ, нові можливості для розвитку МСП на регіональному рівні, стимулювання експорту МСП шляхом усунення внутрішніх бар’єрів, досвід участі бізнес-об’єднань МСП в конкурсах Дорожніх карт та програмі грантової підтримки інституційної спроможності організацій.

Для учасників конференції проведено ділову гру з актуальних для сектору МСП питань та офіційну церемонію закриття спільного навчального проекту «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії» Програми USAID ЛЕВ та Торгово-промислової палати України для МСП п’яти пілотних регіонів: Київської, Вінницької, Львівської, Тернопільської та Херсонської областей.

 

Відео з конференції: перший день, другий день.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square