Проведено заключну конференцію Програми USAID ЛЕВ «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє»

10-11 жовтня 2017 року в м. Києві проведено заключну конференцію Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) «Розвиваємо МСП – будуємо майбутнє», в якій від Київської обласної державної адміністрації взяла участь Л.П. Грисюк – директор департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Під час заходу презентовано рейтинг регіонів за результатами Щорічної оцінки ділового клімату 2016/2017, в якій були підкреслені відмінності в бізнес-кліматі областей та визначено найбільш нагальні бар’єри для МСП.

На пленарних засіданнях в рамках конференції обговорено досягнення Програми USAID ЛЕВ, нові можливості для розвитку МСП на регіональному рівні, стимулювання експорту МСП шляхом усунення внутрішніх бар’єрів, досвід участі бізнес-об’єднань МСП в конкурсах Дорожніх карт та програмі грантової підтримки інституційної спроможності організацій.

Для учасників конференції проведено ділову гру з актуальних для сектору МСП питань та офіційну церемонію закриття спільного навчального проекту «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії» Програми USAID ЛЕВ та Торгово-промислової палати України для МСП п’яти пілотних регіонів: Київської, Вінницької, Львівської, Тернопільської та Херсонської областей.


Відео з конференції: перший день, другий день.

Популярне
Останні новини
Архів