Відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг у смт Гостомель

12 жовтня у селищі Гостомель за підтримки Програми «U-LЕАD з Європою: покращення якості надання місцевих послуг для населення» відбулося офіційне відкриття центру надання адміністративних послуг.

В урочистостях з нагоди відкриття ЦНАПу взяли участь представники Програми «U-LEAD з Європою», Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Київського відділення Асоціації міст України, керівництво селищної ради.

Допомогу в ремонті, оснащенні ЦНАП меблями та сучасною технікою з спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення». Також в рамках Програми працівники центру пройшли тренінговий курс та підвищили кваліфікацію.

В Гостомельському ЦНАП можна отримати 48 адміністративних послуг, в центрі працюватимуть одночасно шість адміністраторів. Завдяки створенню ЦНАП більше 24 000 жителів Гостомельської громади отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Кошти, отримані від надання послуг, будуть зараховуватись до бюджету громади відповідно до чинного законодавства.

ЦНАП знаходиться за адресою: смт Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220 та працює 6 днів на тиждень.

Додатково інформуємо, що Гостомельський ЦНАП став 42 центром надання адміністративних послуг, що відкрився у Київській області для обслуговування населення регіону.

Відео про відкриття центру надання адміністративних послуг в смт Гостомель


Популярне
Останні новини
Архів