Відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг у смт Гостомель

12 жовтня у селищі Гостомель за підтримки Програми «U-LЕАD з Європою: покращення якості надання місцевих послуг для населення» відбулося офіційне відкриття центру надання адміністративних послуг.

В урочистостях з нагоди відкриття ЦНАПу взяли участь представники Програми «U-LEAD з Європою», Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Київського відділення Асоціації міст України, керівництво селищної ради.

Допомогу в ремонті, оснащенні ЦНАП меблями та сучасною технікою з спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення». Також в рамках Програми працівники центру пройшли тренінговий курс та підвищили кваліфікацію.

В Гостомельському ЦНАП можна отримати 48 адміністративних послуг, в центрі працюватимуть одночасно шість адміністраторів. Завдяки створенню ЦНАП більше 24 000 жителів Гостомельської громади отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Кошти, отримані від надання послуг, будуть зараховуватись до бюджету громади відповідно до чинного законодавства.

ЦНАП знаходиться за адресою: смт Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220 та працює 6 днів на тиждень.

Додатково інформуємо, що Гостомельський ЦНАП став 42 центром надання адміністративних послуг, що відкрився у Київській області для обслуговування населення регіону.

Відео про відкриття центру надання адміністративних послуг в смт Гостомель


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше