Розпочато громадське обговорення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Киї


Розпочато громадське обговорення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2018 рік (далі – проект Програми).

Проект Програми розроблено Київською обласною державною адміністрацією на виконання Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету".

Вказаний документ визначає пріоритетні напрями, основні цілі, завдання та заходи розвитку регіону, а також передбачає забезпечення узгоджених спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для втілення в області єдиної державної політики розвитку.

Метою проекту Програми є подальше підвищення рівня та якості життя населення на основі досягнення динамічного економічного зростання, забезпечення ефективного впровадження реформ в основних галузях соціальної сфери, створення сприятливих умов для розвитку самодостатніх об’єднаних територіальних громад.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою до 20.11.2017 її на адресу:

Київська обласна державна адміністрація, Департамент економічного розвитку і торгівлі (01196, м. Київ, пл. Л.Українки, 1, тел. 286-81-25, e-mail: ekon_koda@ukr.net).


Популярне
Останні новини
Архів