Спеціалізована конференція «МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ-2017»

27 жовтня 2017 року в Музеї братів Кличків у Києві відбулася Перша спеціалізована конференція «МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ-2017».

Конференція стала дискусійною платформою для обговорення поточного стану галузі мастильних матеріалів та перспектив подальшого розвитку, зібрала представників виробників, трейдерів і споживачів, фахівців з Польщі та Білорусії.

До участі в заході були запрошені представники Верховної Ради України, Державної фіскальної служби України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства оборони України та бізнесу.

На Конференції було розглянуто сучасний стан ринку мастильних матеріалів та законодавчі ініціативи щодо стимулювання його розвитку.

Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Віталій Корчик розповів про законодавчі ініціативи для стимулювання ринку мастильних матеріалів, які сьогодні розглядаються в Комітеті. Він наголосив на важливості питання екології й утилізації відпрацьованих олив, висловив надію, що кінцевим результатом обговорення стане зміна національного законодавства для ефективного регулювання ринку мастильних матеріалів.

Головний фахівець-аналітик ДП «Держзовнішінформ» Віктор Березін охарактеризував сучасний стан ринку мастильних матеріалів.

Завершували першу сесію Конференції в. о. начальника Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Олексій Задорожний, який вказав на особливості трансфертного ціноутворення для переробників мастильних матеріалів, а також головний експерт відділу операційного контролю та управління проектами ПАТ “ІНГ Банк Україна” Євген Ірклієнко з питанням валютного контролю транскордонних операцій.

Учасники Конференції отримали інформацію про всі особливості організації обліку витрат олив на підприємствах, адміністрування збору, логістики й утилізації відпрацьованих олив, про які розповів начальник управління ресурсних, рентних та неподаткових платежів Департаменту оподаткування юридичних осіб ДФС України Олександр Шумський.

Також до конференції долучились представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації. Оскільки, саме державні адміністрації мають найбільший вплив на формування тендерної політики та екологічної безпеки в області, участь в заході дозволила більш детально ознайомитись з поточною ситуацією на ринку мастильних матеріалів України, краще зрозуміти проблематику ринку та напрямок змін на ньому та в майбутньому використати отримані знання у своїй роботі.

У ході Конференції її учасники також обговорили можливість створення галузевої асоціації для стимулювання виробництва та розвитку ринку мастильних матеріалів.

Даний захід дозволив учасникам проаналізувати поточний стан ринку мастильних матеріалів та зрозуміти напрями і перспективи подальшого розвитку галузі.


Популярне
Останні новини