Відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг в Калитянській об’єднаній територіальні

1 листопада 2017 року в Калитянській об’єднаній територіальній громаді за підтримки Програми «U-LЕАD з Європою» відбулося офіційне відкриття центру надання адміністративних послуг.

В урочистостях з нагоди відкриття ЦНАПу взяли участь представники Програми «U-LEAD з Європою», Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Київського відділення Асоціації міст України, керівництво Броварської райдержадміністрації та селищної ради.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Також в рамках Програми працівники центру пройшли тренінговий курс та значно підвищили кваліфікацію.

У ЦНАП Калитянської ОТГ можна отримати 88 адміністративних послуг:

реєстрація місцепроживання/перебування, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, реєстрація бізнесу та нерухомості. У центрі працюватимуть одночасно сім адміністраторів.

Завдяки створенню ЦНАП близько 13 000 жителів Калитянської об’єднаної територіальної громади отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Центр доступний для людей з особливими потребами. В приміщенні обладнаний дитячий куточок. У планах розвитку громади є створення віддалених робочих місць у деяких селах об’єднаної громади.

ЦНАП знаходиться за адресою: смт Калита, пров. Ювілейний, 4. Додатково інформуємо, що центр надання адміністративних послуг Калитянської ОТГ став першим ЦНАП, відкритим в об’єднаній територіальній громаді та 43 центром надання адміністративних послуг у Київській області.


Популярне
Останні новини
Архів