До уваги підприємницьких кіл! Створення Торгового дому України в Азербайджанській Республіці!


В ході зустрічі Президента України П.О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіці (АР) Ш.А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території АР з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

За відомостями Посольства України в АР у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація «Agro Mall», у т.ч. у частині створення спільного підприємства, надання площі у оренду, створення торгових майданчиків тощо.

Попередньо розглянуто можливість надання в оренду українським компаніям 500-600 квадратних метрів торговельних площ одного з центральних павільйонів для розміщення в ньому Торговельного дому України. На вказаній площі можуть бути розташовані шоу-руми, виставково-торговельні стенди, прилавки та інше торговельне обладнання і зразки продукції українських виробників. Азербайджанські споживачі зацікавлені насамперед у поставках широкого асортименту кондитерських виробів, ковбас, м’ясних виробів, сирів та іншої молочної продукції, вершкового масла і спредів, олії, лікеро-горілчаних та пиво-безалкогольних напоїв, цукру, бакалійних виробів. Одночасно буде передбачено і гарантоване право зберігання харчової продукції у необхідних санітарних і температурних умовах на складах комплексу. Також була розглянута можливість розширення номенклатури представленої продукції іншими конкурентоспроможними товарами широкого вжитку, а також зразками сільськогосподарської і переробної техніки, обладнання тощо.

Азербайджанська сторона готова до проведення переговорів з метою максимального задоволення ефективної роботи українських експортерів в частині взаємовигідних умов співпраці, надання в оренду приміщень для українських компаній, визначення часток в українсько-азербайджанському СП.

Суб’єктів підприємницької діяльності, які виявили зацікавленість у зазначеної співпраці просимо звертатись до Сидяченко Вадима Григоровича Радника з економічних питань Посольства за телефонами:

+ 994 50 255-75-03, + 99412 449-40-92

Популярне
Останні новини
Архів