Проект будівництва в Україні централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) для в


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що Корпорація приватних закордонних інвестицій (ОРІС), яка є фінансовим інститутом розвитку уряду США, розглядає участь у проекті будівництва в Україні централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) для вітчизняних АЕС.

З метою отримання інформації з екологічних та соціальних проблем, прав громадян, інтереси яких зачеплені при реалізації проекту будівництва ЦСВЯП, а також розв’язання питання чи конфлікту щодо довкілля та суспільства, які можуть виникнути при реалізації проекту, Контрольне управління ОРІС організовує незалежний форум.

Надаємо для інформування «Руководство для граждан, касающееся Контрольного управления» та «Путівник для товариств та інших залучених сторін», а також веб-посилання для більш повної інформації стосовного Контрольного управління ОРІС, послуг, які воно забезпечує, та як контактувати, щоб запросити обслуговування www.opic.gov/who-we-are/office-of-accountability/a-guide-for-communities.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше