Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Міжнародний форум “Дні якості у Києві’2017”

10/11/2017

1/3

08 листопада 2017 року у межах Європейського тижня якості в Україні відбувся загальнонаціональний захід - 26-й Міжнародний форум “Дні якості у Києві ’2017”. Форум було присвячено Всесвітньому дню якості, який проводиться за підтримки ООН під гаслом «Якість трансфоромує».

Мета Форуму, як і Всесвітнього дня якості, в черговий раз привернути увагу  уряду й громадськості до проблем якості, сприяти розвитку національного руху за якість і ділову досконалість, а також його інтеграції в аналогічний європейський і всесвітній рух.

У роботі  форуму та науково-практичній конференції «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки» взяли участь представники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, всеукраїнських громадських обєднань, наукових кіл,  виробничих підприємств, організацій та установ.

Обговоривши стан, проблеми і перспективи у сфері якості, а також пріоритетні напрями поліпшення якості продукції (послуг) та підвищення ділової досконалості й конкурентоспроможності українських підприємств, організацій і установ, учасники науково-практичної конференції відзначили, що за  останні роки в Україні здійснено ряд заходів щодо поліпшення ситуації у цій сфері. Разом з тим, на сьогоднішній день ще існує низка суттєвих проблем, які потребують розв’язання  на державному рівні, об’єднання та консолідації органів влади і громадськості для забезпечення інноваційного розвитку економіки й підвищення якості життя громадян України. В умовах глобалізації світової економіки та посилення четвертої промислової революції є нагальна потреба суттєвого прискорення процесів поліпшення якості управління у загальнодержавному масштабі та підвищення ефективності функціонування у конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, організацій та установ.

З огляду на актуальність питань щодо підвищення конкурентоспроможності підприємств регіону, представники департаменту економічного розвитку і торгівлі взяли активну участь у роботі науково-практичної конференції «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки».

Зважаючи, що конкурентоспроможність та ділова досконалість підприємств, організацій і установ – це головна ланка, яка сприятиме розв’язанню низки соціально-економічних  проблем області, департамент економічного розвитку і торгівлі виступив замовником проекту «Створення сприятливих умов для розгортання в регіоні руху за досконалість і конкурентоспроможність підприємств і економіки», який наразі поданий до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для участі у конкурсі проектів регіонального розвитку.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square