Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Міжнародний форум “Дні якості у Києві’2017”

10/11/2017

1/3

08 листопада 2017 року у межах Європейського тижня якості в Україні відбувся загальнонаціональний захід - 26-й Міжнародний форум “Дні якості у Києві ’2017”. Форум було присвячено Всесвітньому дню якості, який проводиться за підтримки ООН під гаслом «Якість трансфоромує».

Мета Форуму, як і Всесвітнього дня якості, в черговий раз привернути увагу  уряду й громадськості до проблем якості, сприяти розвитку національного руху за якість і ділову досконалість, а також його інтеграції в аналогічний європейський і всесвітній рух.

У роботі  форуму та науково-практичній конференції «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки» взяли участь представники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, всеукраїнських громадських обєднань, наукових кіл,  виробничих підприємств, організацій та установ.

Обговоривши стан, проблеми і перспективи у сфері якості, а також пріоритетні напрями поліпшення якості продукції (послуг) та підвищення ділової досконалості й конкурентоспроможності українських підприємств, організацій і установ, учасники науково-практичної конференції відзначили, що за  останні роки в Україні здійснено ряд заходів щодо поліпшення ситуації у цій сфері. Разом з тим, на сьогоднішній день ще існує низка суттєвих проблем, які потребують розв’язання  на державному рівні, об’єднання та консолідації органів влади і громадськості для забезпечення інноваційного розвитку економіки й підвищення якості життя громадян України. В умовах глобалізації світової економіки та посилення четвертої промислової революції є нагальна потреба суттєвого прискорення процесів поліпшення якості управління у загальнодержавному масштабі та підвищення ефективності функціонування у конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, організацій та установ.

З огляду на актуальність питань щодо підвищення конкурентоспроможності підприємств регіону, представники департаменту економічного розвитку і торгівлі взяли активну участь у роботі науково-практичної конференції «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки».

Зважаючи, що конкурентоспроможність та ділова досконалість підприємств, організацій і установ – це головна ланка, яка сприятиме розв’язанню низки соціально-економічних  проблем області, департамент економічного розвитку і торгівлі виступив замовником проекту «Створення сприятливих умов для розгортання в регіоні руху за досконалість і конкурентоспроможність підприємств і економіки», який наразі поданий до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для участі у конкурсі проектів регіонального розвитку.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square