Відбувся третій національний форум IT-директорів органів влади «Взаємодія і електронні послуги»


16-17 листопада 2017 року в м. Києві відбувся третій національний форум IT-директорів органів влади «Взаємодія і електронні послуги», організований Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, EGOV4UKRAINE/U-LEAD та Проекту USAID/UK TAPAS/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, в якому взяв участь представник департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

У рамках форуму розглядалися питання впровадження системи електронної взаємодії державних реєстрів в Україні, кібербезпеки, використання відкритих даних, цифрової ідентифікації та розвитку цифрової економіки, обговорювалися наступні кроки з підвищення ефективності існуючих та впровадження нових адміністративних е-послуг та е-сервісів.

Учасники форуму мали змогу обирати цікаві теми відповідно до програми заходу: https://www.forumitdir.eu.

Фахівцями програми EGAP на основі досвіду роботи з центрами надання адміністративних послуг у 4 профільних регіонах (Дніпропетровська, Волинська, Вінницька, Одеська області) представлено розвиток регіональних ЦНАП (спостереження, виклики, рішення): https://www.slideshare.net/egapprogram/ss-82212580.

Відбулося ознайомлення з новими можливостями, що передбачає контрольований і безпечний обмін даними через систему електронної взаємодії між державними реєстрами, яка вже отримала назву «Трембіта» та нагородження переможця конкурсу назв української системи електронної взаємодії державних реєстрів Олексія Томашука.

Адаптація цього програмного рішення, яке стане основою для подальшого розвитку електронних адміністративних послуг – це довгоочікуваний шанс для України нарешті позбутися бюрократичних перепон у налагодженні ефективної взаємодії між державою та її громадянами.

Прикладом корисної та якісної інформаційної взаємодії є реалізація послуги призначення допомоги при народженні дитини.

У рамках компоненту «Е-послуги» програми EGAP, в співпраці з центральними органами виконавчої влади, створено такі е-послуги: отримання довідки про несудимість, відкриття та закриття бізнесу, внесення змін до даних підприємця, реєстрації документів для оформлення житлової субсидії (http://egap.in.ua/innovatsiyi/).

З відеоматеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням: http://wsu.in.ua/archive/web/16_17112017.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше