Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Промислові підприємства Київщини на XVІ Міжнародному промисловому форумі-2017

27/11/2017

1/6

21-24 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський проспект, 15, м. Київ) відбулась головна подія машинобудівної галузі України – XVІ Міжнародний промисловий форум-2017. Це була унікальна за своїми можливостями подія, в рамках якої підприємства України та світу змогли продемонструвати новітню продукцію для переоснащення виробничих потужностей. Це виставка, яка відкриває нові технології та виробничі можливості перш за все, машинобудівної галузі. Виставка була досить масштабна, свою продукцію також представили підприємства промислового комплексу Київської області.

Свої експозиції представили ТОВ “Бортек” (м. Бориспіль) — українське багатопрофільне підприємство, яке більше 20 років займається розробкою та виготовленням електротермічного обладнання та систем очищення води та приватне підприємство “Інтер Плюс” (м. Біла Церква), що входить до холдингу чеської компанії “MetalDraft s.r.o” і займається виробництвом та реалізацією стрічкових пил по дереву та металу під власною ТМ “Lenker”.

Також свій стенд презентували ТОВ “Редуктор-комплекс” (м. Біла Церква), які представили черв’ячні редуктори, мотор-редуктори марки GSDrive, що широко використовуются в машинобудуванні, хімічній та інших галузях промисловості.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square