Промислові підприємства Київщини на XVІ Міжнародному промисловому форумі-2017

21-24 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський проспект, 15, м. Київ) відбулась головна подія машинобудівної галузі України – XVІ Міжнародний промисловий форум-2017. Це була унікальна за своїми можливостями подія, в рамках якої підприємства України та світу змогли продемонструвати новітню продукцію для переоснащення виробничих потужностей. Це виставка, яка відкриває нові технології та виробничі можливості перш за все, машинобудівної галузі. Виставка була досить масштабна, свою продукцію також представили підприємства промислового комплексу Київської області.

Свої експозиції представили ТОВ “Бортек” (м. Бориспіль) — українське багатопрофільне підприємство, яке більше 20 років займається розробкою та виготовленням електротермічного обладнання та систем очищення води та приватне підприємство “Інтер Плюс” (м. Біла Церква), що входить до холдингу чеської компанії “MetalDraft s.r.o” і займається виробництвом та реалізацією стрічкових пил по дереву та металу під власною ТМ “Lenker”.

Також свій стенд презентували ТОВ “Редуктор-комплекс” (м. Біла Церква), які представили черв’ячні редуктори, мотор-редуктори марки GSDrive, що широко використовуются в машинобудуванні, хімічній та інших галузях промисловості.


Популярне
Останні новини
Архів