РЕЄСТРАЦІЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ - ВІДТЕПЕР ОН-ЛАЙН


Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує, що 06 грудня 2017 року Міністерством юстиції України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державним агентством з питань електронного урядування України та Фондом Східна Європа презентовано нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі он-лайн.

Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Бернацька зазначила, що даний сервіс дасть можливість без черг, без контакту з чиновниками і зайвих витрат часу подати заяву на реєстрацію договору оренди. Достатньо завантажити сканкопію угоди про оренду землі сільськогосподарського призначення та підписати ці дані власним електронним цифровим підписом.

Як відзначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк впровадження в електронному вигляді послуги з реєстрації договорів оренди землі за своїм антикорупційним, антирейдерським ефектом та соціальною спрямованістю є повноцінною складовою реформування системи надання адміністративних послуг.

Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко зазначив, що нова електронна послуга – це перші результати ефективної роботи системи е-взаємодії державних реєстрів, яка отримала назву Трембіта.

Ще на стадії оформлення заявки код земельної ділянки, що вноситься, одразу перевірятиметься у Державному земельному кадастр, що суттєво зменшить кількість відмов у реєстрації договору з причини невірно поданих даних.

Ініціатива реалізується за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що виконується Фондом Східна Європа.

«Це – наша перша послуга в аграрному секторі, яка має великий попит у населення і впровадження якої дозволить скоротити час її отримання і зробити процедуру прозорою», - запевнив Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа.

Електронна послуга Державної реєстрації договорів оренди землі вже доступна через веб-портал «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua.


Популярне
Останні новини
Архів