Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Робоча поїздка до Переяслав-Хмельницького району

15/12/2017

15 грудня 2017 року виконуюча обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталія Погребна разом з заступником директора департаменту Владиславом Литвином та начальником відділу адміністративних послуг департаменту Світланою Кагаловською відвідали з робочою поїздкою Переяслав-Хмельницький район.

На зустрічі з керівництвом райдержадміністрації обговорювались питання розвитку району, зокрема діяльність центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.

Також у зустрічі взяв участь голова Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади Тимофій Девко. Голова громади наголосив, що не зважаючи на існуючи проблеми, які необхідно вирішувати в першу чергу, питання надання якісних адміністративних послуг мешканцям громади також знаходиться на порядку денному. Наразі безпосередньо в сільраді можна отримати послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно. Центр надання адміністративних послуг планується утворити в найближчій час.

Виконуюча обов’язки директора департаменту Н.О. Погребна наголосила, що у межах проведення реформи з децентралізації наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох об’єднаних територіальних громадах та запевнила у підтримці починань громади з боку Київської облдержадміністрації та департаменту.

Також в рамках робочої поїздки виконуюча обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталія Погребна разом з колегами відвідала село Студеники.

На вулицях села було проведено опитування громадян щодо найбільш популярних адміністративних послуг, за якими мешканцям доводиться звертатись до ЦНАП Переяслав-Хмельницької РДА, що знаходиться на відстані більше 20 кілометрів та необхідності утворення центру надання адміністративних послуг в об’єднаній громаді.

Більшість жителів висловило побажання отримувати всі необхідні послуги безпосередньо за місцем проживання та підтримали створення ЦНАПу  в ОТГ, як надійного інструменту для наближення послуг до людей.

Н.О.Погребна побажала громадянам успіхів та процвітання новій об’єднаній територіальній громаді.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square